Друзі! Ми працюємо! Слава Україні!
close
enter scales like cart0

Про нас

Замок.укр – це онлайн магазин замків і дверної фурнітури з 10-річною історією. Ми пропонуємо всі види запірних механізмів і фурнітури для вхідних і міжкімнатних дверей, воріт, хвірток, меблевих стулок, сейфів і т. д.

Більше 15 тисяч товарних позицій

Інтернет-магазин Замок.укр – це місце, де можна повністю укомплектувати броньовані двері за пару десятків хвилин, не встаючи з дивана. Це майданчик, на якому знайдеться дверна ручка або декоративна накладка на будь-який смак: кожен каталог товарів включає десятки або сотні моделей в різному технічному і дизайнерському виконанні.

Всього на сайті представлено понад 15 тисяч товарів, серед яких:

 • врізні, накладні і механічні замки навісні;

 • більше 150 моделей електромеханічних замків;

 • механічні і магнітні засувки;

 • механізми з WC-фіксатором;

 • поворотні, натискні, скобообразные, віконні та меблеві ручки: від найпростіших Г-образних, до декорованих полметровых важких скоб;

 • будь-які типи петель для вхідних і міжкімнатних дверей, меблів і навіть вікон;

 • всі види доводчиків;

 • оптичні і цифрові дверні вічка;

 • Авто, вело, мотозамки;

 • Броньовані та декоративні накладки;

 • Замкові циліндри;

 • Системи і фурнітура для розсувних дверей і т. д.

Це лише неповний список товарів, які пропонує наш магазин замків та інших комплектуючих механізмів.

Кращі світові виробники і гарантія

За 10 років роботи нам вдалося налагодити тісну і плідну співпрацю з компаніями, очолює список кращих виробників замково-залізних виробів: EVVA, Abus, Mottura, Mul-T-Lock, Tokoz, Gerda, Kale, ABLOY, Cisa та ін.

Всі виробники дотримуються міжнародних стандартів якості та проводять ряд тестів перед випуском моделі на ринок. Наприклад, провідні моделі замків італійських брендів проходять кілька мільйонів пробних циклів відкривання і закривання. Інтернет-магазин Замок.укр може надати міжнародні сертифікати, що підтверджують надійність пропонованих систем.

Крім того, ми надаємо заводську гарантію на всю продукцію. Мінімальний термін – 12 місяців. Термін та умови гарантійного обслуговування залежать від виробника та типу товару.

Ціни нижче ринкових

Враховуючи, що найбільш прогресивні моделі кращих брендів – товари не з дешевих, в каталозі ми зібрали і продукцію менш відомих брендів. Така продукція відноситься до бюджетного сегменту, проте з нього ми відібрали тільки надійні екземпляри. Таким чином, асортимент Укрзамок складається з товарів на будь-який гаманець: від бюджетних, але якісних варіантів до моделей класу преміум.

При цьому, Замок.укр постаралися запропонувати покупцям доступні ціни. Для цього налагодили прямі закупівлі продукції у виробників, формуючи ціни з мінімальною надбавкою за логістику і посередництво.

Консультація менеджера і доставка за 1-2 дня

Ми звикли особисто спілкуватися з кожним клієнтом, намагаючись вирішити конкретні завдання. Виникли складнощі з вибором потрібної фурнітури – ви завжди можете звернутися до наших фахівців за телефоном. Досвідчені менеджери ближче познайомлять вас із специфікою продукції інтернет-магазину Замок.укр і допоможуть визначитися з покупкою. Номер телефону вказаний в контактах магазину, зазначених на сайті.

Товарні позиції, зазначені в каталозі, завжди в наявності. В силу цього, від моменту оформлення замовлення до отримання пройде 1-2 дні. Посилка відправляється Новою Поштою в будь-яку точку видачі служби в Україні або видається особисто нашими співробітниками на складі в Дніпрі.

Інформація про компанію

Назва:
ЗАМОК.УКР інтернет-магазин замків та фурнітури
Тип компанії:
Дистриб'ютор / Реселер, Представництво
Бренди:
замок.укр
Кількість співробітників:
5-10 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2009
Організаційно-правова форма:
Приватне підприємство

Інформація про виробництво

Розміри виробничих площ:
До 100 кв.м.
Місцезнаходження виробництва:
Дніпро
Контроль якості:
Внутрішній
Кількість виробничих ліній:
1