Друзі! Ми працюємо! Слава Україні!
close
enter scales like cart0

Соціальна відповідальність

04.06.2024
Соціальна відповідальність

З початку 2024 року компанія «Замок.укр» підтримує реабілітаційне відділення Дніпропетровського протезного заводу.  Тут послуги з  протезування і адаптації отримують військові.

 

 

Компанія «Замок.укр» займається захистом нерухомості вже 14 років. Виготовляє зламостійкі двері, продає та встановлює захищені від зламу дверні замки, сейфи, сигналізацію та фурнітуру.
Наприкінці 2023 року на ринок України вийшов новий власний бренд – смарт-замки PES:Personal Expert Security.

 «Більшість українців активно волонтерить з початку повномасштабного вторгнення. Ми бачимо, скільки всього потребують наші захисники і медики на фронті. При цьому тисячі захисників, які отримали важкі поранення на війні, потребують реабілітації або протезування. Тому новий бренд українських смарт-замків PES одразу вирiшив долучити до благодійності», - розповідає засновник компанії «Замок.укр» та тато бренду PES Сергій Ковалевський.

Тож 10% прибутку з продажу «розумних» замків PES йде на підтримку реабілітаційного відділення Дніпропетровського протезного заводу.

Це означає, що купуючи електронні замки PES, клієнти обирають не лише безпеку і зручність в управлінні доступами до приміщень. А й допомагають захисникам та захисницям, які постраждали у війні, в реабілітації.

Математика проста: чим більше людей починає користуватись PES, тим більше протезний завод отримує допомоги.

Ця ініціатива працює на постійній основі. До кінця року компанія планує передати благодійної допомоги на загальну суму 200 тис грн. 

На ці гроші підприємство закуповує інвентар та спеціальні тренажери для стаціонару, де проходить реабілітація. 

Частину фінансової допомоги завод направив на відновлення після атаки шахедів на Дніпро 6 січня. Через близькість до епіцентру прильоту, постраждали і приміщення протезного заводу.  Підприємство закупило 100 листів пінопласту, клей, 10 балонів піни, підручні матеріали для ремонту, 20 нових подушок для стаціонару. Також придбали 2 телевізори у палати. Розпочинають облаштування ще одного спортивного залу.

 

«Найцінніше було отримати зворотній зв’язок від керівника заводу. Я побачив, на які потреби пішла допомога. Це ремонт і підвищення комфорту в стаціонарі. Зараз, коли Україна захищає себе такою високою ціною, вважаю, що підтримка центрів реабілітації дуже важлива», - наголошує Сергій Ковалевський.

 

Купуючи смарт-замки PES, ви допомагаєте в реабілітації постраждалих через війну.