Навіть броньовані металеві двері мають слабкі місця — замки. Саме вони найчастіше піддаються механічному силовому злому. Для того, щоб підвищити стійкість дверних замків, використовується спеціальна захисна фурнітура — броненакладки та захисні пластини.
Ці елементи оберігають серцевину замка насамперед від вибивання та висвердлювання. Також накладки можуть обмежити доступ до циліндра, що істотно ускладнює відкриття відмичкою.
Ми займаємося встановленням броненакладок на:
- дерев'яні двері;
- металеві двері;
- пластикові й алюмінієві двері (за наявності відповідних отворів у механізмі).
- розсувні решітки.
Які типи протекторів ми встановлюємо
- Врізні — це захисна дверна фурнітура, яка монтується на корпус циліндрового замка, затягуючись до корпусу в глибині дверей.
- Накладні броненакладки встановлюються на поверхні дверей і фіксуються стяжними гвинтами до відповідної пластини з внутрішнього боку. На відміну від врізних моделей, їх можна збити. Однак без таких маніпуляцій зовнішня накладка ефективно обмежує доступ до серцевини циліндра.
- Магнітні броненакладки є серйозною перешкодою для зламувачів. Вони обмежують доступ до замкової свердловини. Відсунути приховану "шторку" вийде тільки за допомогою спеціального ключа-магніту, який йде в комплекті.
Замовте послугу на нашому сайті, після чого майстер зв'яжеться з Вами, щоб домовитися про зручний час, і запропонує кілька варіантів броненакладок.
- На місці майстер переконається, що у двері можливо встановити протектор (механізм замка має мати відповідні отвори під стяжні гвинти);
- Разом із Вами вибере колір і тип протектора: врізний, накладний, магнітний;
- Вмонтує протектор.