Електромеханічні накладні замки - аналог механічного пристрою
Застосування технологій для розробки замикальних механізмів - те, чого прагнуть всі виробники дверної фурнітури. Механічні замки перестали бути такими популярними, як колись.
На їхню заміну прийшли пристрої, які працюють за допомогою електрики, серед них електромеханічний накладний замок.
Як працює
Конструкція накладного электрозамка проста й зрозуміла: корпус, всередині якого знаходиться ригельна система замикання та електропривід.
Електромеханічний замок працює завдяки механічному впливу на замикальний механізм: після подачі електричного сигналу фіксатор пружини діє на неї, тому вона втягує в корпус язичок або ригель (так двері відчиняються). Під час закриття дверей відбувається автоматичне блокування.
Коли живлення відсутнє, конструкцію можна використовувати як звичайну механічну (що захищає приміщення від проникнення).
Установка накладного електромеханічного замка відбувається просто (у порівнянні з врізним), тому виконати її може і сам покупець
- На місці встановлення не повинно бути вертикальних або горизонтальних ребер, адже специфіка накладної конструкції передбачає обов'язково рівну поверхню.
- Згідно з алгоритмом, замок необхідно прикласти до дверей та обвести по контуру олівцем, поставивши при цьому мітки, де буде кріплення.
- Висвердлюємо зовнішній отвір для серцевини.
- На зазначених місцях висвердлюємо отвори та фіксуємо корпус гвинтами або шурупами, які продаються в комплекті.
- Також необхідно подбати про джерело живлення, зчитувач кодів, контролера та інші складові СКУД, які працюють від електромеханічної частини. Спеціалісти zamokukr.ua рекомендують цей етап довірити майстру, щоб не пошкодити механізм.
Ідентифікація користувача
Електромеханічні накладні замки можна відкрити декількома способами. Користувач сам вирішує, який йому використовуватиме найзручніше. Як варіант - комбінувати їх залежно від ситуації.
Як мовилося раніше, головна відмінна риса від звичайного механічного замку - це віддалене управління. Механічний замок відкривають лише за допомогою ключа, а електрозамок так:
- зі смартфона через програму;
- магнітною картою, пультом або брелком;
- запровадженням унікального коду на клавіатурі або сенсорній панелі (його знає вузьке коло людей);
- класичні електромеханічні замки можуть відкриватись і механічним ключем;
- механічною кнопкою;
- біометрією (зчитуванням відбитків пальців, попередньо внесених до бази пристрою).
Види замків
У продажу доступні декілька видів електромеханічних накладних замків, які відрізняються способом відкриття:
- Класичні накладні, що відкриваються з обох боків механічним ключем. Із застосуванням електричного впливу можна відкрити ригель з язичком або сам язичок віддалено.
- Електромеханічний механізм замикання, у якому виробник додав спеціальну механічну кнопку виходу.
- Пристрої для монтажу на воротах або хвіртці. Для нього вибирають зносостійкий матеріал корпусу, адже він використовуватиметься в екстремальних умовах. Нержавіюча сталь відмінно виявила свою міцність при високій температурі, морозі, підвищеній вологості, під час вітру тощо.
Електромеханічні накладні замки: переваги
Чому покупець серед безлічі варіантів має купити саме електромеханічний? А все завдяки перевагам, які він отримає від використання такого механізму.
Серед них виділимо:
- високі протизламні властивості та надійність;
- великий асортимент з матеріалу та дизайну;
- кілька способів відкривання та закривання;
- простий монтаж незалежно від матеріалу дверей;
- корпус стійкий до дії зовнішніх факторів;
- інтегрування до СКУД;
- лояльна цінова політика, завдяки якій купити пристрій може кожен;
- економна витрата електрики.
На нашому сайті можна знайти багато варіантів електромеханічних замків та купити необхідний для монтажу як у житловому приміщенні, так і в офісі, коморі, гаражі, воротах і т.д. Електромеханічний замикальний пристрій - спосіб захистити своє майно вже зараз.